" />

HOLOWANIE WROCŁAW

Oferujemy Państwu holowanie pojazdów na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy specjalistyczne jednostki pomocy drogowej, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zdarzyła się Państwu awaria samochodu i wymagane jest holowanie we Wrocławiu lub inna pomoc na drodze? Potrzebna jest naprawa auta, laweta, zmiana koła czy dowóz paliwa na miejsce zdarzenia? Aby wazwać pomoc drodową, proszę dzwonić 512-508-508 (dostęp przez 24h).

Holujemy i naprawiamy samochody osobowe i dostawcze. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz bezpieczny i nowoczesny sprzęt. Zapewniamy szybki czas reakcji oraz atrakcyjne ceny.

Holowanie to usługa, która może być potrzebna w różnych sytuacjach na drodze. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z pojazdem, przez które zostaje on unieruchomiony, to holowanie jest często jedynym rozwiązaniem.


Holowanie we Wrocławiu

Oferujemy profesjonalne holowanie pojazdów na terenie Wrocławia i okolic. Zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy z samochodem mogą pojawiać się w różnych momentach na drodze. Z tego powodu jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.


Holowanie na Wrocławskim docinku autostrady A4 i drogi ekspresowej S8

Holujemy pojazdy osobowe, dostawcze i TIR-y na terenie Wrocławia oraz okolic. Stale holujemy pojazdy na Wrocławskim odcinku autostrady A4. Najczęściej holujemy samochody na odcinku autostrady A4 w okolicy Wrocławia jak i w dalszych częściach autostrady A4. Holujemy pojazdy również na drodze ekspresowej S8.
Kliknij i wezwij holowanie na wrocławskiej autostradzie A4 i drodze S8 512-508-508

Holowanie Wschodnia Obwodnica Wrocławia

Holujemy samochody na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Wschodnia Obwodnica Wrocławia jest położona niedaleko naszej bazy. Z tego względu szybko dojeżdżamy do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia i zapewniamy holowanie.


Holowanie TIR i busów we Wrocławiu

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam wykonywać usługi nawet w trudnych przypadkach. Oferowane przez nas holowanie Wrocław obejmuje wszystkie typy samochodów. Pomagamy oczywiście kierowcom samochodów osobowych, ale nie boimy się nawet trudniejszych wyzwań. Holujemy TIR-y oraz wszelkie pojazdy o większych gabarytach. Oprócz samego holowania zapewniamy również naprawę uszkodzonego pojazdu. Sprawia to, że świadczymy kompleksową pomoc w każdej trudnej sytuacji związanej z samochodem. Proponujemy również dogodne ceny naszych usług, uzależnione od ich zakresu.


Mamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu pojazdów

Nagła awaria samochodu wymagająca jego holowania zawsze jest trudną sytuacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zapewniamy pełen profesjonalizm i sprawne rozwiązanie każdego problemu.


Kliknij i wezwij holowanie 512-508-508