Przebita opona, zabrakło paliwa? - dzwoń 7/24h!

INFOLINIA POMOCY DROGOWEJ

Czy zdarzało Ci się, że gdy popsuł Ci się samochód, nerwowo zacząłeś szukać numeru najbliższej pomocy drogowej i nie mogłeś go znaleźć? Albo okazywało się, że pomoc nie pracuje, ponieważ właśnie jest niedziela lub środek nocy. A może w środku zimy musiałeś czekać kilka godzin na przyjazd lawety? Proponujemy Ci skuteczne rozwiązanie takich sytuacji - wystarczy, że zapamiętasz jeden jedyny numer Infolinii Pomocy Drogowej 512-508-508, który działa w całym kraju, bez przerwy przez 7 dni w tygodzniu, 24 godziny na dobę.

Do kogo adresowana jest nasza usługa?
Program Infolinii Pomocy Drogowej adresowany jest do wszystkich tych, którzy potrzebują skorzystać z usług pomocy drogowej. Na przykład mieli wypadek lub też awarię pojazdu albo muszą zawieść niesprawny pojazd do warsztatu samochodowego.

Dlaczego warto skorzystać z Infolinii?
Nie musisz zapamiętywać wszystkich numerów i firm pomocy drogowej w zależności od tego, w którym miejscu kraju jesteś! Wystarczy, że zapamiętasz nasz numer i zadzwonisz a my znajdziemy dla ciebie najbliższą pomoc drogową.

Czy muszę coś płacić Infolinii Pomocy Drogowej?
Nie, korzystanie z Infolinii jest bezpłatne, płacisz jedynie za połączenie telefoniczne, według cennika swojego operatora (stawka jak za zwykłą rozmowę telefoniczną).

Czy Infolinia świadczy usługi pomocy drogowej?
Nasza firma nie świadczy usług pomocy drogowej, prowadzi Infolinię, pozwalającą Ci na jak najszybszy kontakt z pomocą drogową. Wszelkich ustaleń po tym, gdy pomoc skontaktuje się z Tobą, dokonujesz już bezpośrednio z pomocą. Nasza firma nie jest stroną umowy.

Co mam zrobić, jeśli pomoc drogowa nie wykonała dobrze usługi? Organizując Infolinię Pomocy Drogowej, szczególny nacisk kładziemy na staranny dobór partnerów realizujących usługi kierowcom, którzy zwracają się do nas o pomoc. Może się niestety zdarzyć, że wysłana do Państwa firma nie zrealizuje usługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W takiej sytuacji szelkie roszczenia, skargi, zażalenia dotyczące wykonania usługi, prosimy kierować do tej firmy, która tą pomoc wykonywała lub miała wykonać.