" /> " />

Program Partnerski

Infolinia Pomocy Drogowej nie może istnieć bez sieci sprawdzonych usługodawców. Istotą działania naszego serwisu jest skuteczna współpraca pomiędzy konsultantami i specjalistami bezpośrednio interweniującymi na miejscu zdarzenia. Jeżeli Twoja firma świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej i jesteś zainteresowany pozyskaniwaniem dodatkowych klientów, nasz program jest właśnie dla Ciebie.

Jak działa Program Partnerski Infolinii?

  1. 1 Kierowca potrzebuje pomocy Kontaktuje się z naszą całodobową Infolinią Pomocy Drogowych
  2. 2Operator przyjmuje zlecenie Nasz konsultant przekazuje Twojej firmie ustalenia i dane klienta
  3. 3Twoja firma realizuje zlecenie Na podstawie usyskanych informacji, konktaktujesz się z klientem aby zrealizować usługę pomocy.
  4. 4Klient płaci za uslugę Po wykonaniu zlecenia, klient płaci Twojej firmie. Ty przekazujesz nam prowizję z uzyskanego przychodu.

Jak zostać partnerem Infolinii?
Aby przystąpić do programu partnerskiego Infolinii Pomocy Drgowej, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres email: biuro@pomoc-drogowa-24h.com.pl. W treści wiadomości, prosimy zamieścić podstawowe informacje o prowadzonej działalności:

Po zapoznaniu się z przesłanymi przez Ciebie informacjami, skontaktujemy się z tobą w celu weryfikacji danych oraz podpisania umowy (w przypadku akceptacji zgłoszenia).

Czy uczestnictwo w programie jest bezpłatne?
Tak. Przystępując do programu partnerskiego Infolinii Pomocy Drogowej nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Nie pobieramy opłat za zgłoszenie do programu. Nie ma też stałych opłat za uczestnictwo w programie. Jedyna forma zapłaty za współpracę to prowizja od wykonanych przez ciebie zleceń, które otrzymałeś od naszych operatorów. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie programu partnerskiego pomocy drogowych